IX GÓRSKI MARSZOBIEG NA 100 km 'Sudecka Setka'

19/20 czerwca 1997 r.  Boguszów-Gorce

M-ce Nazwisko Imię Rok ur. Miasto Wynik
1  BACZEWSKI  EDWARD   WAŁBRZYCH 10:40'
2  DUDEK  EDWARD   RADZIECHOWY 11:23'
3  BOGDANOWICZ  ZBIGNIEW   SZCZECIN 12:17'
3  SIŁAKOWSKI  RYSZARD   TRZEBNICA 12;17'
5  KUŹNIAK  RYSZARD   WAŁBRZYCH 12:35'
6  ROSZAK   ROMAN   CHRZANÓW 12:44'
7  RADKE  WITOLD   WAŁBRZYCH 14:02'
8  SYTY  TADEUSZ   SZCZECIN 14:10'
9  SZAŁOWSKI  ANDRZEJ   WARSZAWA 14:12'
10  HELTA  PIOTR   BOGUSZÓW-GORCE 14:35'
10  DYRLAGA  STANISŁAW   WĘGIERSKA GÓRKA 14:35'
12  URBAŃSKI  GRZEGORZ   JUGOWICE 14:46'
13  CYBULSKI  KRZYSZTOF   GLIWICE 14:47'
14  GŁOWACKI  RYSZARD   OPOCZNO 15:00'
15  SOBCZAK  MAREK   MYSŁOWICE 15:02'
16  KLIMAS  RYSZARD   DZIEĆMOROWICE 15:28'
17  ROMANOWSKI  TADEUSZ   ŚWIEBODZICE 15:33'
18  PRZYBYTKOWSKI  ADAM   BYSTRZYCA KŁODZKA 15:43'
18  ULIASZ  JERZY   BYSTRZYCA KŁODZKA 15:43'
18  STOKSIK  KAMIL   BOGUSZÓW-GORCE 15:43'
20  ĆIHAK  OLAF   CZECHY 15:52'
22  HOFMAN  JIRI   CZECHY 15:54'
22  MAZIARZ  JERZY   STRZEGOM 15:54'
24  TĘCZA  DARIUSZ   WAŁBRZYCH 16:06'
24  KUZUBAL  LESZEK   WROCŁAW 16:06'
24  TUREK  RUDOLF   WAŁBRZYCH 16:06'
27  LASKOWSKI  ANDRZEJ   DZIERŻONIÓW 16:16'
28  SPYCHALSKI  TADEUSZ   TORUŃ 16:40'
28  LASOTA  MIROSŁAW   WAŁCZ 16:40'
28  LASOTA  IRENA   WAŁCZ 16:40'
31  KOZUBAL  TOMASZ   BOGUSZÓW-GORCE 16:51'
32  DZIKOWSKI  MAREK   SZCZECIN 16:54'
33  SPEIL  JERZY   WAŁBRZYCH 17:33'
34  BEDNARZ  JERZY   POZNAŃ 17:34'
35  JAGODZIŃSKI  JÓZEF   WAŁBRZYCH 17:38'
36  MLASKAWA  EDWARD   ZABRZE 17:39'
37  MAKIEŁA  KAZIMIERZ   WARSZAWA 17:42'
38  JACKOWSKI  ARTUR   ŚWIEBODZICE 17:47'
39  PUPIN  KAZIMIERZ   ZGORZELEC 18:00'
40  BŁAŻEK  MIROSŁAW   BOGUSZÓW-GORCE 18:09'
41  KROCZAK  ANDRZEJ   WAŁBRZYCH 18:23'
42  SMOLEŃ  JACEK   BOGUSZÓW-GORCE 19:00'
43  BACAŃSKI  MIROSŁAW   ŻARÓW 19:13'
44  BISKUP  MAREK   WAŁBRZYCH 19:57'
45  KUC  RYSZARD   LUBIN 20:18'
45  KANCIAŁA  MARCIN   SZCZECIN 20:18'
47  PUCIATO  JAN   WAŁBRZYCH 20:28'
48  SPUREK  PIOTR   WAŁBRZYCH 20:39'
49  ROMANÓW  JERZY   STALOWA WOLA 20:42'
49  KORCZYŃSKI  JAROSŁAW   WAŁBRZYCH 20:42'
49  CZECH  KRZYSZTOF   WAŁBRZYCH 20:42'
52  NIZIOŁEK  RAFAŁ   LUBIN 20:58'
53  ŚLIWA  GRZEGORZ   ŚWIEBODZICE 21:33'
53  MATEJUK  ZDZISŁAW   WAŁBRZYCH 21:33'
55  BARTOSIK  ZYGMUNT   KOWARY 21:55'
56  SUCHY  WOJCIECH   GDAŃSK 22:28'
57  ZALEWSKI  BOGUSŁAW   WARSZAWA 23:29'
58  GIL  BARBARA   SIERPC 23:48'
58  ANDRZEJCZAK  MACIEJ   SZCZECIN 23:48'