XIII GÓRSKI MARSZOBIEG NA 100 km 'Sudecka Setka'

22/23 czerwca 2001 r.  Boguszów-Gorce

M-ce Nazwisko Imię Rok ur. Miasto Wynik
1  BACZEWSKI   EDWARD   WAŁBRZYCH 9:58'
2  BOGDANOWICZ  ZBIGNIEW   SZCZECIN 11:43'
3  LEŚNICKI  MAREK   STANOWICE 12:18'
3  MARCINIUK  JAROSŁAW   WAŁBRZYCH 12:18'
3  KLIMAS  RYSZARD   WAŁBRZYCH 12:18'
3  LOZIVIK  WIKTOR   UKRAINA 12:18'
3  PADUCH  PIOTR   KIJEWO KRÓLEWSKIE 12:18'
8  GŁOSEK  MARIUSZ   SZCZAWNO-ZDRÓJ 13:18'
8  RADKE  WITOLD   WAŁBRZYCH 13:18'
10  PIŁATOWSKI  ANDRZEJ   JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 13:39'
11  WYSOCKI  PIOTR   LEŻAJSK 13:42'
11  JANKOWIAK  SŁAWOMIR   WAŁBRZYCH 13:42'
13  PISMENKO  WOJCIECH   ŚWIDWIN 13:52'
14  BRESSA  ZBIGNIEW   PACZKÓW 13:53'
15  GŁOWACKI  RYSZARD   OPOCZNO 14:04'
16  PIEKARSKI  STEFAN   OPOCZNO 14:11'
17  RYBICKI  JANUSZ   POLICE 14:13'
18  SPYCHALSKI  TADEUSZ   TORUŃ 14;21'
19  ROMANOWSKI  TADEUSZ   ŚWIEBODZICE 14:35'
19  JAGODZIŃSKI  JÓZEF   WAŁBRZYCH 14:35'
21  SPYCHALSKI  KRZYSZTOF   WAŁBRZYCH 14:49'
22  DOLEJŚ  VILEM   CZECHY 14:50'
23  WIRA  MIROSŁAW   WROCŁAW 15:06'
24  BARNAT  ANTONI   PUCK 15:25'
24  WYKA  JERZY   PĘGÓW 15:25'
24  RUTA  TADEUSZ   ŁÓDŹ 15:25'
24  SZAŁOWSKI  ANDRZEJ   WARSZAWA 15:25'
28  ŻUK  JÓZEF   WAŁBRZYCH 15:37'
29  LASOTA  IRENA   WAŁCZ 15:41'
29  LASOTA  MIROSŁAW   WAŁCZ 15:41'
31  STAJNIAK  ANDRZEJ   WARSZAWA 15:59'
32  SUŁKOWSKI  ZBIGNIEW   ŚWIEBODZICE 16:07'
33  JURCZAK  WOJCIECH   KRAKÓW 16:27'
34  WAŁKOWSKI  MAREK   GŁUSZYCA 16:44'
35  MARCINIUK  LESŁAW   WAŁBRZYCH 16:46'
35  SKOWROŃSKI  ZBIGNIEW   WAŁBRZYCH 16:46'
37  MIKOSIK  MIKOŁAJ   WAŁBRZYCH 17:04'
38  JAKUBIAK  ARTUR   WAŁBRZYCH 17:11'
38  BUDKA  MIROSŁAW   WAŁBRZYCH 17:11'
40  KUBIAK  DANIEL   BOGUSZÓW-GORCE 17:23'
41  GRZELCZAK  PRZEMYSŁAW   MIEJSKA GÓRKA 17:40'
42  NAPIERAŁA  WOJCIECH   POZNAŃ 18:10'
43  SADOWSKI  PAWEŁ   KAMIENNA GÓRA 18:11'
44  GMAJ  ROBERT   MOGILNO 18:12'
45  STARZEWSKI  MARCIN   WARSZAWA 18:14'
45  CHAMIELEC  BOGUSŁAW   LUBIN 18:14'
47  KARPIŃSKI  ZDZISŁAW   TARNOBRZEG 18:25'
48  SPEIL  JERZY   WAŁBRZYCH 18:31'
49  BATORSKI  DOMINIK   WARSZAWA 18:32'
49 MEYER  HARALD   NIEMCY 18:32'
49  SEMMERLOTH  GERNO   NIEMCY 18:32'
52  KOPACKI  KRZYSZTOF   LUBLINIEC 18:34'
52  SPOSÓB  KAROL   LUBLINIEC 18:34'
52  GAJDZIK  DAMIAN   LUBLINIEC 18:34'
52  BOROWIEC  PIOTR   LUBLINIEC 18:34'
56  CHMIELEWSKI  RAFAŁ   BIELSKO-BIAŁA 18:50'
56  CHMIELEWSKI  BARTOSZ   BIELSKO-BIAŁA 18:50'
58  TĘCZA  DARIUSZ   WAŁBRZYCH 18:52'
59  JANICKI  KRZYSZTOF   WROCŁAW 18:55'
60  ŁAPIŃSKA  ANNA   WARSZAWA 19:28'
61  ROMANÓW  JERZY   STALOWA WOLA 19:38'
62  HERBUŚ  JAN   WROCŁAW 19:50'
62  KOZIOŁ  ANDRZEJ   WROCŁAW 19:50'
64  SKAWIŃSKI  ZBIGNIEW   ŚWIEBODZICE 20:12'
65  SPYCHALSKI  STANISŁAW   WAŁBRZYCH 20:29'
66  PRĘDKA  EWA   STALOWA WOLA 20:34'
67  SŁOTWIŃSKI  TOMASZ   BOGUSZÓW-GORCE 21:02'
68  GIL  BARBARA   SIERPC 21:15'
68  BACAŃSKI  MIROSŁAW   ŻARÓW 21:15'
70  SPUREK  PIOTR   WAŁBRZYCH 21:24'
71  SENDEROWSKI  JACEK   STALOWA WOLA 21:33'
72  SKWAREK  KRZYSZTOF   PRZERADŹ 21:54'
73  PACZKOWSKI  DARIUSZ   GŁUSZYCA 22:58'
74  FAJFER  JAN   WAŁBRZYCH 23:10'
75  HOJKA  TOMASZ   ŁĘKA OPATOWSKA 23:31'